Author: o***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Buying this for the second time thank u Hair Softness: soft
顏色: 黑色
Price: NT$381
Original Price: NT$401
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 220 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Curly Wave |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| 淨重 | 95 g |
| 長度 | 15.24 cm |
| 頭圍 | 57.15 cm |
| SKU | sb25020507623463410 |
Author: o***0
Date:
Review: Buying this for the second time thank u Hair Softness: soft
顏色: 黑色
Author: g***3
Date:
Review: Very satisfied I recommend
顏色: 黑色
Author: t***3
Date:
Review: Hair Softness: very very very very very very very soft Comfortable to wear: very comfortable True to length: yes Easy to wear: very easy to wear omg I love it
顏色: 黑色
Author: 1***5
Date:
Review: One of my favorite wig so far
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.